Pizzeria Piastowska

O nas

Jak robimy pizze?

Wszystko zaczyna się od ciasta na które przepis jest tak stary że pozyskaliśmy go w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. I tak sekretny, że nawet my nie znamy wszystkich jego składników. A poważnie mówiąc dobre ciasto to podstawa naszej pizzy. Na cieście znajdziesz robiony w naszej pizzerii sos pomidorowy z dodatkiem bazylii i tylko naturalnych składników. Kolejnym składnikiem jest ser mozzarela delikatny w smaku i mega ciągliwy. Tak jak lubisz.

DSC_1977
DSC_2003

Pizzeria Piastowska

Wszystko co znajdziesz na naszej pizzy przygotowujemy sami. Marynowany kurczak, karmelizowana cebulka, pieczona papryka, sos pomidorowy, ciasto, wychodzi spod ręki naszego staff’u. Robimy sos czosnkowy, majonez, sos pomidorowy, ziołową oliwę z oliwek.


Wszystkie gotowe składniki jak salami, boczek, szynka pochodzą od sprawdzonego polskiego dostawcy. Mąkę na pizze dostarcza młyn w Komorowicach.

Pizzeria Piastowska

Jak robimy burgery?

Podstawą jest mięso 100% polskiej wołowiny pochodzącej od lokalnego dostawcy. Przywożona w całości, mielona u nas. Dzięki temu wiemy co Wam podajemy. Bułki do burgerów piecze pobliska piekarnia a wszystkie warzywa pochodzą z giełdy warzywnej w Wapienicy.

Sos czosnkowy i majonez robimy w pizzerii.

Widzisz więc że łączymy polskie regionalne produkty z kuchnią włoską, amerykańską i naszą pasją do gotowania.

Smacznego!

pexels-flickr-156114

Pizzeria Piastowska

Skontaktuj się z Nami!

Pizzeria Piastowska

Sprawdź naszą ofertę

Pizzeria Piastowska

Zobacz nasz lokal!

Wielkanocne godziny pracy

Już w Lany Poniedziałek czekamy na Was z wyśmienitą pizzą. Szykuje się też promocja!